Z bloga fotografa

Wystawa w Lublinie

Dodano: 18 05 2012 r.
Wystawa w Lublinie
"Droga do celu nie jest prosta"..... Zadebiutowałem w Lublinie. I się z tego powodu uśmiecham :)

16 maja 2012 r. odbył się wernisaż moich prac w Lublinie w WOK. Stało się tak dzięki Grzegorzowi Pawlakowi, Basi Wilczyńskiej i Krzysztofowi aninowi Kuzko (za co im jeszcze raz serdecznie dziękuję). Zdjęcia mozna oglądać przez tydzień.

A wernisaż? Mam nadzieję, że był na tyle niecodzienny, że zapadnie w pamięć (mnie na pewno ), a dzięki temu ktoś pomyśli i o moich pracach. Zostałem ciepło przyjęty (co akurat w przypadku Lublina nie powinno dziwić) choć pogoda nie dopisała.

I chciałem dodać, że serniczek był dobry...i za...hmmmm... zeskakujący - kto był, ten wie dlaczego


"Nawet najdłuższe życie składa się z chwil..."

 

https://picasaweb.google.com/113471172410538561497/Debuty2012MarcinMichaOwskiPrzygotowania?feat=email

 

 Pozwolę też sobie na zamieszczenie recenzji dostępnej w folderze:

"DOTYK MIASTA – debiut Marcina Michałowskiego  odczytuję jako dojrzały artystycznie projekt poszukujący przyjaznej przestrzeni, pełnej ciszy i ładu estetycznego. Przestrzeni pozbawionej krzyku barw i ludzi. Pozorna – czarno-biała - pustka podbita minimalizmem ostrości – przeciwstawia  się wszechobecnemu wyścigowi szczurów. Czy jest to filozoficzna podbudowa w przemyślanej strukturze obrazów? Czy jest to efekt osobistych przeżyć i doświadczeń zawodowych a może po prostu talent autora i jego olbrzymiej dawki metafor zamkniętych za pomocą światła na płaszczyźnie papieru? Prezentowane fotogramy zamknięte w klasycznym formacie kwadratu świadczą o dojrzałości warsztatowej naszego debiutanta, to inspirujący początek… To droga do panteonu mistrzów fotografii. Oby wszystkie pomysły Marcina znalazły odzwierciedlenie w kolejnych udanych projektach opartych na różnorodnych technikach fotograficznych: od analogowego średniego formatu po najnowsze sukcesy technologii cyfrowej.

                                                                                                          Krzysztof anin Kuzko"

 

 tutaj znajduje się recenzja :


http://www.netkultura.pl/16192/netkultura-poleca-karolina-wilczynska-dotyk-debiutow-lubelskiego-towarzystwa-fotograficznego/
© 2018 - Marcin Michalowski Photography Blog  |  Mapa strony  |  Poleć stronę Portfolio online: Albumio      Realizacja: Marcom Interactive