Z bloga fotografa

Wystawa w LTF

Dodano: 26 01 2012 r.
Wystawa w LTF
Moja praca wygrała październikowy konkurs LTF... Jesień była piękna... Trochę jej urody udało mi się pokazać. Wernisaż - super :)

Zaczęło się od chęci zmiany atmosfery. Chęci odpoczynku od pracy. Urlop miałem na przełomie czerwca i lipca, więc we wrześniu, w natłoku spraw, czułem się już zmęczony. Postanowiłem wybrać się na rykowisko. Na bezkrwawe łowy. I pojechałem do mojego ukochanego lasu. Żeby nie tracić czasu (a było go niewiele) rano wychodziłem popatrzeć na mgły nad jeziorem. Stałem i chłonąłem ciszę... Robiłem zdjęcia unoszących się oparów. Nagle pojawiły się dwa łabędzie. Para opłynęła przy brzegu cały akwen i odleciała z charakterystycznym hałasem skrzydeł (kto to raz usłyszy - nie zapomni). Udało mi się je złapać, gdy słońce wychodziło zza linii drzew. Następnego dnia rano również pływały po jeziorze, ale tym razem na drugiej części. Gdy się oddalały słyszałem znowu ten szum.

 

Moja praca o jesiennych odlotach wygrała w październikowym konkursie Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego. To bardzo miłe uczucie. Zwłaszcza, że spotkało mnie to w miesjcu zrzeszającym wspaniałych i serdecznych ludzi. Przekonałem się o tym po raz kolejny podczas wernisażu i po nim. Tak wspaniałej, wręcz rodzinnej, atmosfery można się od nich uczyć. Dziękuję. Było mi bardzo miło. Na pewno wrócęZobacz także:
Colour
Colour
Dodano: 9 12 2011 r.

© 2019 - Marcin Michalowski Photography Blog  |  Mapa strony  |  Poleć stronę Portfolio online: Albumio      Realizacja: Marcom Interactive